Misjonarz na post – kolejna edycja

Luty 12, 2024 in Aktualności, Główne tematy

Dołącz do ogólnopolskiej akcji duchowego wsparcia misjonarzy w Wielkim Poście przez np. modlitwę, post lub ofiarowanie cierpienia.

Na świecie pracuje obecnie 1673 polskich misjonarzy. Obok ewangelizacji zajmują się też poprawą jakości życia ludzi, wśród których pracują. Budują studnie, ośrodki zdrowia czy placówki edukacyjne. Oprócz wsparcia materialnego potrzebne jest także to… duchowe – czytamy na stronach akcji. Każda modlitwa może podnieść na duchu, może z Bożą łaską zdziałać cudowne rzeczy, które odmienią los wielu ludzi.

Dołączając do niej post, ofiarując cierpienie, hojność dla potrzebujących stajemy się bardziej uczniami Jezusa. Idziemy za Nim i zaczynami zmieniać świat i przybliżając zbawienie oraz Królestwo Boże na Ziemi. Może kiedyś ktoś z was zostanie misjonarzem i sam doświadczy mocy Ducha Świętego płynącej ze współpracy z Nim. Natomiast już dziś możesz wylosować misjonarza i stać się jego zapleczem i wsparciem. Nie zastanawiaj się tylko zrób to i obudź w sobie radość bycia dla innych.

Kliknij tutaj: https://misjonarznapost.pl/